Publikohet foto: Kjo është shtëpia e Big Brother VIP Kosova, fillon së shpejti

BB VIP KOSOVA

Spektakli “Big Brother VIP” do të fillojë edhe në Kosovë.

Në rrjetet sociale janë publikuar pamje të shtëpisë Big Brother VIP ku edhe do të realizohet ky spektakël.

“Big Brother VIP Kosova” vjen për herë të parë në Kosovë, vetëm pak muaj pas përfundimit të “Big Brother VIP Shqipëria”.

Pjesë e këtij spektakli pritet të jenë shumë fytyra publike të Kosovës të cilët do të mund t’i përcjellim LIVE për 24 orë brenda një shtëpie.

Ende nuk dihet saktë se kur do të fillojë ky spektakël, mirëpo përgatitjet thuhet se janë drejt fundit.

shtepia-e-bigbrother

Related Posts

Afërdita Paqarada në Big Brother VIP Kosova, zbuloni rolin e saj!

Afërdita Paqarada në Big Brother VIP Kosova, zbuloni rolin e saj!

Përderisa të gjithë jemi duke numëruar ditët drejt mbrëmjes spektakolare të 5 dhjetorit, Big Brother VIP Kosova vazhdon të na surprizojë. Madhështia e programit të netëve Prime…

Kur fillon Big Brother VIP Kosova? [Ekskluzive]

Kur fillon Big Brother VIP Kosova? [Ekskluzive]

Pritjes i erdhi fundi! Përgatituni për emocione të forta para ekranit, lot, atmosferë e surpriza unike, pasi spektakli gjigant që vjen për të parën herë në Kosovë,…

Sonte në 18:00 publikohet data e fillimit të Big Brother VIP Kosova

Sonte në 18:00 publikohet data e fillimit të Big Brother VIP Kosova

Përkushtimi dhe puna e madhe po finalizohet. Shtëpia më e famshme në Kosovë së shpejti do t’i hapë dyert e saj për mysafirët e famshëm. Big Brother…

Jonida Vokshi Big Brother VIP KOSOVA

Alaudin Hamiti tregon pse e zgjodhi Jonida Vokshin si bashkëprezantuese për BB Vip Kosova

Prej disa javësh është zbuluar se do të fillojë “Big Brother VIP Kosova”. Prezantuesit e tij do të jenë Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, ndërsa opinionist Olti…

Olti Curri big brother vip kosova

Olti Curri – opinionisti zyrtar i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Numërimi prapa ka filluar dhe vjeshta e këtij viti pranë jush do të sjellë një nga formatet më gjigante të televizionit “Big Brother VIP Kosova”, projekti i…

bb vip kosova

Kështu do të duket oborri i Big Brother VIP Kosova

Së shpejti pritet të hapet shtëpia më e famshme në Kosovë, Big Brother VIP, të cilën do të mund ta shihni në Klan Kosova dhe Artmotion. E se…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *