Kur fillon Big Brother VIP Kosova? [Ekskluzive]

Kur fillon Big Brother VIP Kosova? [Ekskluzive]

Pritjes i erdhi fundi!

Përgatituni për emocione të forta para ekranit, lot, atmosferë e surpriza unike, pasi spektakli gjigant që vjen për të parën herë në Kosovë, Big Brother VIP, është fare pranë jush.

5 DHJETOR – është data kur ekrani do t’ju rrëmbejë para vetes për të mos ju lëshuar deri në fund – kjo pasi që PO, po fillon formati i shumëpritur Big Brother VIP Kosova, i cili edhe rrugëtimin e tij po e nis pikërisht në javën e parë të muajit të festave si një dhuratë magjike për ju.

Nata e 5 dhjetorit kur edhe do të futen banorët e parë në shtëpinë unike të punuar me përkushtim , do të jetë e mbushur me befasi nga më të ndryshmet dhe do të jetë super spektakolare.

Kasti i shtëpisë do të ofrojë për publikun dimensione të ndryshme të personaliteteve të tyre dhe do të ju prezantojë me anë të karakterit, të cilin ju nuk keni pasur rastin t’ua njihni më parë.

Edicioni i parë i reality show Big Brother VIP Kosova do të transmetohet përmes ekraneve të Klan Kosova dhe ArtMotion, ndërsa pritet të sjellë sensacion në botën e medias në vend.

Gjithçka që ju mbetet është edhe pak durim…

Mos harroni, 5 dhjetori po afron!

Related Posts

Afërdita Paqarada në Big Brother VIP Kosova, zbuloni rolin e saj!

Afërdita Paqarada në Big Brother VIP Kosova, zbuloni rolin e saj!

Përderisa të gjithë jemi duke numëruar ditët drejt mbrëmjes spektakolare të 5 dhjetorit, Big Brother VIP Kosova vazhdon të na surprizojë. Madhështia e programit të netëve Prime…

Sonte në 18:00 publikohet data e fillimit të Big Brother VIP Kosova

Sonte në 18:00 publikohet data e fillimit të Big Brother VIP Kosova

Përkushtimi dhe puna e madhe po finalizohet. Shtëpia më e famshme në Kosovë së shpejti do t’i hapë dyert e saj për mysafirët e famshëm. Big Brother…

Jonida Vokshi Big Brother VIP KOSOVA

Alaudin Hamiti tregon pse e zgjodhi Jonida Vokshin si bashkëprezantuese për BB Vip Kosova

Prej disa javësh është zbuluar se do të fillojë “Big Brother VIP Kosova”. Prezantuesit e tij do të jenë Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, ndërsa opinionist Olti…

Olti Curri big brother vip kosova

Olti Curri – opinionisti zyrtar i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Numërimi prapa ka filluar dhe vjeshta e këtij viti pranë jush do të sjellë një nga formatet më gjigante të televizionit “Big Brother VIP Kosova”, projekti i…

bb vip kosova

Kështu do të duket oborri i Big Brother VIP Kosova

Së shpejti pritet të hapet shtëpia më e famshme në Kosovë, Big Brother VIP, të cilën do të mund ta shihni në Klan Kosova dhe Artmotion. E se…

Zbulohet prezantuesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Zbulohet prezantuesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Në mediat rozë së fundmi ka qarkulluar lajmi se së shpejti pritet të fillojë spektakli “Big Brother Vip Kosova”. Ky spektakël vjen për herë të parë disa…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *