Kështu do të duket oborri i Big Brother VIP Kosova

Së shpejti pritet të hapet shtëpia më e famshme në Kosovë, Big Brother VIP, të cilën do të mund ta shihni në Klan Kosova dhe Artmotion.

E se si do të duket një pjesë e oborrit të kësaj shtëpie e ka zbuluar drejtori i Klan Kosovës, Adriatik Kelmendi, përmes një postimi në Facebook.

Ai ka paralajmëruar se shtëpia e Big Brother VIP Kosova do të jetë ndër më të bukurat e këtij spektakli gjithandej në botë.

“E di që mezi po prisni. Tashmë ditët kanë filluar të ecin mbrapshtë deri te data kur do të hapet shtëpia më e famshme në Kosovë – Big Brother VIP Kosova. E shtëpia do të jetë ashtu siç na ka hije – ndër më të bukurat që i ka pasur ky spektakël në të katër anët e globit. Ja një sneak peek e oborrit të shtëpisë të cilën do ta shihni pandërprerë në Klan Kosova dhe Art Motion… së shpejti! Lum ata që do të jetojnë në të dhe lum ata që do të mund të reklamohen në të”, ka shkruar Kelmendi.

bb vip kosova

Related Posts

Zbulohet prezantuesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Zbulohet prezantuesi i edicionit të parë të “Big Brother VIP Kosova”

Në mediat rozë së fundmi ka qarkulluar lajmi se së shpejti pritet të fillojë spektakli “Big Brother Vip Kosova”. Ky spektakël vjen për herë të parë disa…

BB VIP KOSOVA

Të hënën mësohet se kush do ta moderojë “Big Brother VIP Kosova” (VIDEO)

Spekulimet se kush do ta moderojë “Big Brother VIP Kosova” marrin fund të hënën. Ndiqeni intervistën me Alaudin Hamitin, udhëheqës i projektit “BB VIP KOSOVA”, në emisionin…

BB VIP KOSOVA

Ekskluzive: Në vjeshtë fillon Big Brother Kosova! Vipa nga Shqipëria futen në shtëpi

Edhe një nivel i zhvillimit televiziv në Klan Kosova dhe Art Motion – edicioni zyrtar i Big Brother për herë të parë do të mbahet në Kosovë….

Ky do të jetë banori i parë i ‘Big Brother Kosova’?

Së fundmi, në emisionin e tij “Robi plaket kur do vetë”, Robert Berisha inskenoi një bisedë kinse me Alaudin Hamitin. Gjatë bisedës së shtirur, moderatori lë të…

BB VIP KOSOVA

Publikohet foto: Kjo është shtëpia e Big Brother VIP Kosova, fillon së shpejti

Spektakli “Big Brother VIP” do të fillojë edhe në Kosovë. Në rrjetet sociale janë publikuar pamje të shtëpisë Big Brother VIP ku edhe do të realizohet ky…

BB VIP KOSOVA

Big Brother VIP këtë vjeshtë në Kosovë në Klan Kosova dhe ArtMotion

Edhe një nivel i zhvillimit televiziv në Klan Kosova dhe Art Motion – edicioni zyrtar i Big Brother për herë të parë do të mbahet në Kosovë….

Leave a Reply

Your email address will not be published.